Hallitus ja toimikunnat

KUNNIAPUHEENJOHTAJA

Heikki Korhonen, 04000-672 300, 
heikki.korhonen@nostokonepalvelu.fi


HALLITUS 2018

Sakari Kivivuori - Puheenjohtaja
p. 050-554 7361, sakari.kivivuori@yara.com

Jorma Konttinen - Varapuheenjohtaja
p. 0400 326663, konttinen.jorma@gmail.com    

Sami Miilunpohja - Sihteeri
p. 040-5630653, smiilunpohja@gmail.com


Tuomo Iivanainen - Rahastonhoitaja
p. 050-5247650, tuomo.iivanainen@dnainternet.net

Jarkko Kivioja - Maanvuokraus- ja riistanhoitotoiminta
p. 044-780 4798, jarkko.kivioja@gmail.com

Heikki Savolainen - Ampuma- ja kilpailutoiminta
p. 0400-675 002, hsavolainen@gmail.com

Juha Kuparinen - Maja- ja kiinteistötoiminta
p. 050‐5396795, j.kuparinen@dnainternet.net

TOIMIKUNTIEN VETÄJÄT 2017:

Ampuma- ja kilpailutoimikunta pj. H.Savolainen p. 0400-675 002
Hirvitoimikunta pj. J. Konttinen p. 0400-326663
RH-toimikunta pj. O. Kivioja 040-5356624
Perinnetoimikunta pj. T. Huttunen p. 0440-175 603
Majatoimikunta ja Kiinteistönhoitoryhmä pj. J.Kuparinen p. 050‐5396795
Maanvuokraustoimikunta pj. J.Kivioja p. 0400-849 260
Kenneltoimikunta pj. R. Kuivalainen 0400‐916 731
Huvitoimikunta pj. J.Vainikainen p. 0400-578 720

 

 

METSOLAN METSÄSTYSSEURA RY

Runkopolku 8
71850 Leppäkaarre

Yhdistysrekisteritunnus 14.208
Y-tunnus 0170730-7